Dětská televize Media TV LHŠ


Matěj Vlček – Přerov nad Labem

Matěj Vlček – Přerov nad Labem

Úplně obyčejný kluk, který od mateřské školky veřejně vystupoval na jevišti a našel v tom zalíbení. V té době se začal věnovat také hudbě, zejména hře na flétnu a sborovému zpěvu. V současnosti dochází do Základní umělecké školy v Lysé nad Labem na obor hra na kytaru. Jeho největší vášní je však herectví, divadlo a film a tato záliba ho přivedla na letní hereckou školu a potažmo do redakce dětské televize Media TV. Má svůj pořad Wifina na ČT :D
Odkaz:


Dominika Byrtusová - Praha

Dominika Byrtusová - Praha

Talentovaná slečna, která od pěti let navštěvuje ZUŠ F.A. Šporka v Lysé nad Labem, kde zpívá sólově i sborově, hraje na housle, věnuje se literárně dramatickému oboru a moderování. Hrála v muzikálech Broučkové, Houbičky, Louskáček, Král Zbojníků atd. Svou první hlavní roli měla v osmi letech ve hře Miss Scrooge. V deseti letech byla vybrána na LHŠ, což ji otevřelo cestu do TV Stars a Media TV. Objevila se také v seriálu České televize Vyprávěj. Jejím snem je stát se profesionální moderátorkou a herečkou.
Odkaz:


Lada Horová - Bystřice nad Pernštejnem

Lada Horová - Bystřice nad Pernštejnem

Od 5 let cvičí sportovní aerobic. Začínala v Bystřici n.P. u Jitky Exlové, potom přestoupila do AC-Brno, kde vyhrála několik zlatých medailí. Vyhrála Miss sympatie. Tančí, zpívá a jezdí na koni. Miluje divadlo, pod vedením paní Henriety Ctiborové (Kohoutové) navštěvuje hodiny herectví v Brně. Natáčela pohádku Šťastný smolař, velkofilm Poutnice po boku režizéra Petra Slámy a film Oheň a Slzy. Miluje film a chce být herečkou. Pro Dětskou televizi Media TV, natáčela se skupinou Škwor, UDG, Vojta Dyk, Argema a další
Odkaz:


Silvie Matičková - Sušice

Silvie Matičková - Sušice

Věnuje se zpěvu, hře na housle, recitaci a sportu. Umísťuje se v soutěžích ZUŠ v sólovém, komorním a sborovém zpěvu a ve hře na housle. Obsadila 1. místo v pěvecké soutěži Solasido, 3. místo v Talent La Sophia, uspěla v divadelním kole Československo má talent 2013. Byla vyhlášena AASČR sportovním talentem pro rok 2012. Zájem o herectví ji přivedl na Letní hereckou školu. Stala se členkou dětské show TV Stars. Nadchla ji práce pro dětskou televizi Media TV a těší se na každou další reportáž.
Odkaz: https://www.facebook.com/silvie.matickova.susice


Adéla Částková - Třebíč

Adéla Částková - Třebíč

Talentovaná slečna, která studuje na osmiletém gymnáziu a navštěvuje ZUŠ, kde hraje na klavír, tancuje HIP-HOP, balet a lidové tance. Navštěvuje hodiny zpěvu a miluje jízdu na koni. Od začátku roku 2013 je členkou LHŠ a to jí otevřelo cestu do TV Stars a také Media TV. Její vášní je moderovaní a zpěv. Objevila se v seriálu Vyprávěj a zpívá na různých akcích po celé ČR. Pro Dětskou televizi Media TV natáčela například s Lucií Bílou, Lucií Vondráčkovou a Tomášem Klusem. Jejím snem je stát se muzikálovou herečkou.
Odkaz: https://www.facebook.com/Adel.Castkova


Veronika Spurná - Praha

Veronika Spurná - Praha

Mladá talentovaná dívka z Prahy. Za mikrofonem rádia Applaus se poprvé ocitla již ve 12ti letech a stala se moderátorkou a redaktorkou tělem i duší. Dlouhodobě se pohybuje ve světě reklamy a filmu jako herečka. Miluje herectví, zpěv, které mu se chce věnovat i v budoucnu. Její organizační schpnosti uplatnuje jako produkční na akcích TV Stars a LHŠ. Pro Dětskou televizi Media Tv připravuje reportáže z Prahy a dalších míst ČR.
Odkaz: http://www.veronikaspurna.cz/


Kateřina Urbanová - Říčany u Prahy

Kateřina Urbanová - Říčany u Prahy

Dva roky se závodně věnovala sportovní gymnastice, mezitím vyzkoušela plavání, aquabely, balet a nakonec moderní gymnastiku.V neposlední řadě ráda hraje golf. Při jakékoliv příležitosti a akcích se musela projevovat, a hlásila se do soutěží, jen, aby stála na jevišti s mikrofonem. Konečně našla to, co ji opravdu baví, a tím je tanec, kdy úspěšně složila talentové zkoušky na ZUŠ v Říčanech, herectví , přípravě reportáží, dále studuje zpěv a již rok se věnuje hře na klavír. Navštěvuje Celoroční hereckou školu, byla na Letní herecké škole, věnuje se Dětské televizi Media TV.
Odkaz:


Vendula Louthanová - Kroměříž

Vendula Louthanová - Kroměříž

Od 4 let se věnuje tanci a v loňském roce absolvovala na ZUŠ. Navštěvuje sólový zpěv, dramatickou výchovu a hru na klávesy. Jejím snem vždy bylo stát se herečkou a doufá, že se jí to jednou splní. Zatím jsem hrála ve francouzském filmu Chatobriant, v seriálu Vyprávěj, v Ordinaci v růžové zahradě a reklamě na Kinder Ferrero. Již mnoho let pravidelně jezdí na Letní hereckou školu A-casting Praha.
Odkaz:


Anna Koucká - Mladá Boleslav

Anna Koucká - Mladá Boleslav

Již od mala se věnuje zpěvu, tanci a herectví. Studuje na gymnáziu v Mladé Boleslavi. Ovládá hru na kytaru a zobcovou flétnu. Od roku 2011 se pravidelně účastní Letní herecké školy A-casting Praha.
Odkaz:


Kryštof Oravec - Praha

Kryštof Oravec - Praha

Jeho jméno je Detektor. Je mladý snad talentovaný blázen, který na sobě maká a snaží se být BOŽÍ. Jenže pravda je, že v dnešní době je asi hodně lidí, kteří se jen snaží zviditelnit a zakládají si biz na tom, že budou hejtovat někoho, kdo je výš nežli oni sami. Je mladý rebel a dělá jen co ho baví a čeká na příležitost a prý jakmile tu šanci chytí do ruky, to se pak budou dít věci. Neumí zpívat, ale snaží se zabavit lidi jakýmkoliv způsobem.
Odkaz:


Simona Lewandowská - Praha

Simona Lewandowská - Praha

Od dětství se věnuje tanci, herectví, zpěvu a moderování. V šesti letech začala působit ve Zbraslavském divadle Oříšek, kde si zahrála v divadelní hře Princezna na hrášku a Popelka. Ale kromě herectví a moderování se také věnuje tanci a zpěvu. Už jako osmiletá se stala mistryní ČR, vicemistryní Evropy a 2. vicemistryní Světa ve street dance formace. Obsadila první místo na Miss Teens 2009. Je členkou známé dětské show TV STARS. Pro Media TV připravuje reportáže nejen v ČR, ale i v Polsku.
Odkaz:


Elizabeth Jitka Olšanská - Prostějov

Elizabeth Jitka Olšanská - Prostějov

Od malička ráda zpívá, tančí, krasobruslí a je velmi společenská. Ráda účinkuje na různých akcích. Baví jí literární, dramatická činnost, herectví, divadlo, filmování, focení. Natočila TV reklamu, hrála v Líbáš jako ďábel, podílela se na reklamních kampaních pro katalogy firem apod. Hraje na klavír a na kytaru, vyhledává nejrůznější soutěže.
Odkaz:


Nela Řehořová - Police nad Metují

Nela Řehořová - Police nad Metují

Od 4 let navštěvuje ZUŠ – hraje na klavír a věnuje se sólovému komornímu i sborovému zpěvu. Chodí do dramatického kroužku, kde je členkou dětského divadelního souboru. Závodně cvičí aerobik, lyžuje a jezdí na snowboardu. Je velmi všestranná, začínala závodním plaváním a krasobruslením. Rekreačně hraje tenis, golf a jezdí na koni. Nejvíce ji baví divadlo - herectví a zpěv, kterému by se chtěla v budoucnu věnovat. Hraje v Babovřeskách 2
Odkaz:


Eva Matějovská - Nová Paka

Eva Matějovská - Nová Paka

Zpívá, ráda tancuje, baví ji herectví, od malička hraje na klavír a flétnu a má ráda sport. Její pěvecké začátky jsou spojené se soutěží Novopacký slavíček. Získala 1. místo v pěvecké soutěži Zlatý slavíček ve Futuru v HK, moderoval Martin Dejdar. Dostala se také do finále pěvecké soutěže Česko zpívá. Zvítězila v rozhlasové soutěži START.ROZHLAS.CZ Moderátorskou dráhu úspěšně začala na Letní herecké škole rozhovory s mnoha známými osobnostmi. Je členkou známé dětské show TV STARS.
Odkaz: